• امروز دوشنبه, 13 مرداد 1399 - Mon 08 03 2020
 • کتابخانه عمومی ملامحمد جعفر طبیب بیلندی

  تاریخچه:

  کتابخانه عمومی ملا محمد جعفر طبیب بیلندی صبح روز یکشنبه مورخ 30 تیرماه 1392 با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و مردم بیلند افتتاح شد . این کتابخانه در زمینی به مساحت 450 متر مربع و زیربنای 175 متر مربع احداث و با کمک جمعی از خیرین، دهیاری،  شورای اسلامی بیلند ، مساعدت دولت جمهوری اسلامی و پیگیری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد تجهیز گردید. دارای دو سالن مطالعه مجزا برای خواهران و برادران ، بخش مخزن، نشریات و بخش کودک می باشد. کتب مرجع و کمک آموزشی نیز در کنار مجموعه مخزن مورد استفاده مراجعین قرار می گیرد. تعداد اعضاء فعال این کتابخانه 270 نفر، موجودی بخش مخزن 2272 نسخه کتاب ، بخش کودک 393 نسخه کتاب و دارای 55 عنوان نشریه و 1 عدد روزنامه(قدس) می باشد. نحوه ی تنظیم و استقرار مجموعه بر اساس نظام رده بندی دهدهی دیویی می باشد.تامین کتاب توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور،اداره کل منابع  صورت می گیرد. مخزن کتابخانه به صورت قفسه باز اداره، و امانت کتاب و ارائه خدمات به مراجعین فقط  با شرایط عضویت درکتابخانه امکان پذیرمی باشد.

  شرایط عضویت :1-  تکمیل برگ درخواست عضویت2-  ارائه یک قطعه عکس جهت اسکن3- پرداخت حق عضویت سا لانه به مبلغ 25000 ریال .ضمنا دانش آموزان و دانشجویان می توانند با ارائه معرفی نامه  از مدرسه یا دانشگاه محل تحصیل خود از 50 درصد تخفیف استفاده کنند. بازنشستگان محترم دولت ، افراد تحت تکفل کمیته امداد امام خمینی ، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا با ارائه معرفی نامه از نهاد متبوع می توانند رایگان عضو کتابخانه شوند.

  همچنین کتابخانه متصل به اینترنت پرسرعت adsl می باشد و در حال حاضر با 5 دستگاه رایانه ، پرینتر و اسکنر فعال در این بخش در طول ساعات کار کتابخانه آماده ارائه خدمات و رفع نیاز مراجعین در این زمینه می باشد.

  آدرس: بیلند – خیابان دانش 15 – کتابخانه عمومی ملا محمدجعفرطبیب بیلندی

  شماره تلفن: 051-57287508

  ساعت فعالیت:8 صبح الی14:30

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن