• امروز چهارشنبه, 02 مهر 1399 - Wed 09 23 2020
 • اختتامیه مرحله اول طرح خلاقانه کتابخوانی «یکشنبه ها با چاشنی کتاب» برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی گناباد و به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اختتامیه اولین مرحله طرح کتابخوانی «یکشنبه ها با چاشنی کتاب» برگزار گردید.

   

    مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری با بیان این خبر افزود: همزمان با روز پاسداشت زبان و ادبیات فارسی و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراسمی به این مناسبت برگزار و از حدود سی مدرسه و سه اداره که در مرحله اول این طرح مشارکت و همکاری داشتند تقدیر شد. صغیر ادامه داد: طرح مذکور از ابتدای سال تحصیلی جاری آغاز و با استقبال مدارس و ادارات مواجه شد. وی اظهار امیدواری کرد که با آغاز سال تحصیلی جدید و شروع مرحله دوم طرح سایر ادارات و مجموعه هایی که نیروی انسانی زیادی دارند، به مشارکت و اجرای طرح دعوت و برنامه مذکور را به یک جریان کتابخوانی در سطح شهرستان تبدیل خواهیم کرد. وی ادامه داد هدف نهایی از  طرح این است که روزهای یکشنبه مسئولین و مدیران با کتاب در محل کار خود حاضر و اعضای مجموعه ها نیز در تکاپوی فرهنگی و انتخاب و معرفی کتاب به دوستان و همکارانش برآیند و در نهایت گامی در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی باشد.

  لازم به ذکر است سال گذشته پرپوزال طرح مذکور با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  به وزارت فرهنگ و ارشاد ارسال و طی تماسی که مسئولین وزارت داشتند مراتب تقدیر و حمایت خود را اعلام کردند. گفتنی است در اجرای طرح فوق ادارات ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش همکاری داشتند.

   

   

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن