• امروز چهارشنبه, 02 مهر 1399 - Wed 09 23 2020
 • برگزاری دومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با هدف بررسی راهکارهای ترویج سیره و زندگی رضوی

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد دومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در سال جاری با موضوع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی یکشنبه 22 اردیبهشت ماه در محل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد.

  جلسه با تلاوت آیات قرآن آغاز شد؛ در ادامه جناب آقای مظلوم ریاست محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن عرض تبریک ماه مبارک رمضان و آروزی قبولی طاعات و عبادات همکاران, آنها را به حضور پررنگ تر و ایجاد برنامه های متنوع تر جهت علاقمندی مراجعان به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. همچنین آماری از فعالیتهای کتابخانه های عمومی شهرستان تا آن زمان در ارتباط با برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ارائه شد. درادامه مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

  حضور کتابداران در مدارس و مهدکودک ها, برگزاری مسابقه کتابخوانی به شکل پویش مجازی با توجه به مجوز اخذشده از آموزش و پرورش شهرستان توسط اداره کتابخانه های عمومی, اطلاع رسانی در شبکه های مختلف اجتماعی, حضور کاروان کتاب در روستاهای دورافتاده و تشویق مراجعان به شرکت در مسابقه به شکل اینترنتی و پویش از مهم ترین مسائل مطرح شده در این جلسه بود. جلسه با صلوات بر حضرت محمد (ص) خاتمه یافت.

   

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن