• امروز چهارشنبه, 02 مهر 1399 - Wed 09 23 2020
 • پیوستن فرماندار شهرستان گناباد به پویش نهمین جشنواره کتابخوان رضوی

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرهای گناباد، کاخک و بیدخت با موضوع نهمین جشنواره کتابخوان رضوی در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

  در ابتدای جلسه حامد قربانی فرماندار محترم شهرستان گناباد در بخش آزاد نهمین جشنواره کتابخوان رضوی شرکت نمود و  به معرفی و خوانش کتاب"ماه هشتم" نوشته مهدی غلامعلی پرداخت.وی در ادامه از تمامی ارگان ها، ادارت، دهیاری ها و اعضای جلسه انجمن کتابخانه های عمومی درخواست نمود تا در برگزاری این مسابقه بزرگ مشارکت نمایند.

  در ادامه احمد مظلوم رئیس اداره کتابخانه های عمومی به گزارش وضعیت برگزاری جلسات انجمن در سال 97 پرداخت و در ادامه فراخوان نهمین جشنواره کتابخوان رضوی برای اعضای انجمن قرائت گردید.

  سپس در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسن صادقی نسب امام جمعه محترم شهرستان ضمن اشاره به رهنمود های مقام معظم رهبری در خصوص توجه به بحث کتاب و کتابخوانی بیان نمود:همانطور که قرآن سنگر است، اهل بیت سنگر است، در تهاجم فرهنگی نیز کتابخانه ها سنگر می باشند و جشنواره رضوی راهی برای آشنایی مردم با سیره و زندگی اهل بیت علیه السلام بخصوص زندگی امام رضا(ع) می باشد.

  در پایان نیز هر کدام از اعضای انجمن در برگزاری مسابقه جشنواره کتابخوان رضوی اعلام همکاری نمودند.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن