• امروز چهارشنبه, 02 مهر 1399 - Wed 09 23 2020
 • جذب 3500 عنوان کتاب از موسسه خیریه مهر گیتی در راستای توسعه طرح سفیران کتاب

   به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد و با پیگیری مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری با موسسه خیریه مهر گیتی، در آبان ماه امسال حدود 3500 عنوان کتاب جهت گسترش طرح سفیران کتاب و انتخاب سفیران دهیار در روستاها،جذب کتابخانه شهید ابدی شهری شد.

   موسسه خیریه مهر گیتی موسسه ای  غير دولتی و نيكوكارانه (ياری رسان) است متشكل از واحدهای مختلف با هدف بنيادين تلاش برای ساختن ايراني عاری از تبعیض و فقر فرهنگی، و یکی از اهداف این موسسه اهدای کتاب به مناطق کم‌برخوردار کشور می باشد .

   قلی زاده مسئول کتابخانه شهید ابدی شهری افزود:ما هم بر آن شدیم تا در پی موفقیت ها و استقبال فراوان از طرح سفیران کتاب در سطح شهرستان، طرح خود را به سفیران دهیار نیز گسترش داده و شاهد فعالیت های فرهنگی و کتابخوانی در روستاهای محروم اطراف شهرستان باشیم و به همین منظور و برای تامین کتاب، با موسسه مهر گیتی شروع به مکاتبه نمودیم و خوشبختانه موفق شدیم تعداد 3500 عنوان کتاب جذب نماییم.

  قلی زاده افزود: پیرو این تامین منبع، در جلسه انجمن کتابخانه ها هم که با حضور فرماندار و شهردار شهرستان برگزار گردید،مصوب شد تا در ساختمان دهیاری ها کتابخانه تاسیس شود و سفیران دهیار فعالیت های فرهنگی خود را آغاز نمایند.  

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن