• امروز چهارشنبه, 02 مهر 1399 - Wed 09 23 2020
 • بازدید بخشدار جدید بخش کاخک از کتابخانه عمومی شهید باهنر کاخک

   به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، احمد سفری بیلندی بخشدار جدید بخش کاخک شهرستان گناباد از کتابخانه عمومی شهید باهنر بازدید نمود.

  مظلوم رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد که دراین بازدید بخشدار محترم را همراهی می کرد به معرفی بخش های مختلف کتابخانه، نرم افزار سامان و عضویت سراسری کتابخانه های عمومی پرداخت و بیان داشت:بخش کاخک ظرفیت زیادی جهت گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد و اگر مشکلات و کمبودهای کتابخانه های این بخش مرتفع گردد شاهد جذب مخاطب بویژه دانش آموزان خواهیم بود. وی در ادامه از بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش کاخک درخواست نمود جهت حمایت از برنامه های عمرانی و فرهنگی کتابخانه ها و جذب سهم نیم درصد، جلسات انجمن به موقع برگزار گردد.

  سفری بخشدار کاخک ضمن ابراز رضایت از فعالیتهای صورت گرفته در کتابخانه های عمومی بخش کاخک، از زحمات صورت گرفته توسط کتابداران برای این مجموعه تقدیر و تشکر نمود و از سرکار خانم ولی زاده مربی مهدکودک کلبه مهر که در این بازدید به ارائه قصه گویی برای کودکان نمود تشکر کرد و قول همکاری جهت تجهیز بخش کودک این کتابخانه را در آینده نزدیک داد.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن