• امروز دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - Mon 05 20 2019
 • برگزاری پنجمین نشست کتابخوان در کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، پنجمین نشست کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب روز پنجشنبه 26/07/1397 با معرفی 7 کتاب برگزار شد.

  "فرنگیس" نوشته مهناز فتاحی از انتشارات سوره مهر معرفی شده توسط فاطمه عجم زیبد مسئول کتابخانه

  این کتاب دربردارنده خاطرات فرنگیس حیدرپور از شیرزنان کرد کشور می باشد که با قلمی شیوا و روان به بیان حال و هوای مناطق مرزی غرب کشور در هشت سال دفاع مقدس می پردازد.

  "روباهی به نام پکس" نوشته سارا پنی پکر ترجمه بهرنگ خسروی از انتشارات نشر پرتقال معرفی شده توسط ساجده سلمانی عضو کتابخانه

  این کتاب داستان پسری است به نام پیتر که بچه‌روباه یتیمی را نجات می‌دهد و از او چون یک حیوان خانگی نگهداری می‌کند. پیتر که مادرش را از دست داده است به بچه‌روباه دل می‌بندد. با گذشت زمان، دوستی پیتر و بچه‌روباه عمیق می‌شود تا این که پدر پیتر مجبور است راهی جنگ شود و چون پیتر باید پیش پدربزرگش برود او را وادار می‌کند که پَکس را در بیابان رها کند.

  "امیر خرگوش" نوشته محمود برآبادی از انتشارات کتابهای مهتاب معرفی شده توسط مهری توکلی زاده عضو کتابخانه

  این کتاب داستان پسری است به نام امیر که پدری دارد که باغبان پارک است . امیر که آرزوهای دور و دراز دارد از پول توجیبی کم خود ناراضی است از طرفی هم در درسهایش ناموفق است و برای رسیدن به آرزوهایش راه میان بر را انتخاب کرده و به خلاف روی می آورد.

  "آدم و حوا" نوشته حسین فتاحی از انتشارات کتابهای بنفشه معرفی شده توسط مبینا احمدی فر عضو کتابخانه

  این کتاب دربردارنده داستان حضرت آدم و حوا, چگونگی آفرینش آدم و فریب خوردن او توسط شیطان و رانده شدنش به زمین می باشد که برای گروه سنی "ب" نگاشته شده است

  "گاو کوچولو" نوشته شاهین رهنما از انتشارات سوره مهر معرفی شده توسط متینا خوش قلب عضو کتابخانه

  این کتاب که جلد سوم از مجموعه "یه باغ سبز کوچولو" می باشد دربردارنده شعرهای کودکانه از زبان حیوانات می باشد که برای گروه سنی "الف" مناسب می باشد.

  "موریس و کتابهای پرنده" نوشته ویلیام جویس ترجمه فرمهر منجزی از انتشارات نشر پرتقال معرفی شده توسط مبینا امانی عضو کتابخانه

  این کتاب به بیان داستان زندگی موریس لسمور می پردازد پسرک کتابخوانی که درحال نوشتن زندگی خودش بوده و روزی از روزها وارد اتاق پراز کتابی می شود که در حال پرواز کردن هستند و او به آنها سروسامان می بخشد . این کتاب برای گروه سنی "ب" نوشته شده است.

  "لالالالا عروسک جان" نوشته اسدا... شعبانی از انتشارات کتابهای پروانه معرفی شده توسط فائزه برومند عضو کتابخانه

  این کتاب دربردارنده لالایی های شیرین به زبان کودکانه برای گروه سنی "الف" می باشد.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن