• امروز دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - Mon 05 20 2019
 • شب شعر عاشورایی در کتابخانه شهید مطهری گناباد

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حماسه ساز دشت کربلا حضرت اباعبدالله الحسین و یاران باوفایشان و تقارن این ایام با سالروز بزرگداشت شعر وادب پارسی، پارلمان جوانان با همکاری پارلمان بانوان شهرستان و همراهی اداره ورزش و جوانان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به برگزاری مراسم در یکی از اقامتگاه های تاریخی و بوم گردی شهرستان کردند.

   در این مراسم که مسولان شهرستان نیز حضور داشتند، صغیر مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری و عضو پارلمان جوانان شهرستان به عنوان نماینده کتابداران و جامعه نویسندگان شهرستان و به نمایندگی از انجمن اهل قلم به ایراد سخنرانی پیرامون وضعیت کتابخوانی و همچنین نویسندگان شهرستان پرداخت. 

  وی اقدامات صورت گرفته در حوزه نشر فرهنگ کتابخوانی را که توسط جمعی از علاقه مندان و فعالان حوزه کتابخوانی در حال پیگیری است، تشریح و از همه حضار درخواست همکاری و ارتباط مستمر با کتابخانه های عمومی نمود و خاطرنشان کرد: فرهنگ کتابخوانی به عنوان یک عادت نهادینه نمی شود مگر اراده همگانی و خلوص و جدیت در کار وجود داشته باشد. در ادامه نویسندگان و شاعران انجمنهای ادبی و داستانی شهرستان به خوانش گزیده ای از آخرین آثار خود پرداختند. گفتنی است حضار و مسئولین از اقدامات و فعالیتهای کتابداران و دغدغه مندی آنان تشکر نمودند.

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن