• امروز دوشنبه, 05 فروردين 1398 - Mon 03 25 2019
 • خبرهایی از کتابخانه های عمومی شهرستان

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد؛ بزرگداشت سالروز ورود ازادگان در کتابخانه حاج عبدالهی نوقاب، تخفیفات ویژه اماکن ورزشی برای اعضای کتابخانه شهید مطهری و برگزاری نشست کتاب خوان در بیلند خبهای کتابخانه ای گناباد در روزهای گذشته بود.

   نشست کتاب خوان در کتابخانه عمومی ملامحمدجعفر طبیب بیلندی 

  در این نشست که با حضور تعدادی از اعضای فعال کتابخانه برگزار شد کتب زیر معرفی شدند:

  " من لبخند شهادت مصطفی هستم " نوشته محمدحسین صلواتیان/ ارائه توسط فاطمه زهرا ازقندی(عضو فعال کتابخانه) 

  " آخرین بازمانده" سروده مهدی وحیدی/ ارائه شده توسط زهرا مکاریان(عضو فعال کتابخانه)

  "من نامه مهدی هستم" نوشته محمدحسین صلواتیان/ ارائه شده توسط مهلا مجیدی(عضو فعال کتابخانه)

  "من مشق شب محمود هستم" نوشته محمدحسین صلواتیان/ ارائه شده توسط رقیه رجبی(عضو فعال کتابخانه)

  "لبخند انار" نوشته هوشنگ مرادی کرمانی/ ارائه شده توسط محدثه شجاع(عضو فعال کتابخانه)

  به همین مناسبت نمایشگاه کتاب از کتب مرتبط با دفاع مقدس در همین کتابخانه برای مراجعین برگزار شد.

  برپایی نمایشگاه کتاب ویژه سالروز ورود آزادگان به وطن  در کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب

   نمایشگاه کتابی با مضمون بازگشت آزادگان به وطن در محل کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب برپا شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد همزمان با فرارسیدن بیست و ششم مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ایران نمایشگاه کتابی با همین مضمون در محل کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب برپا شد. همچنین اختصاص تابلو اعلانات کتابخانه به تصاویری از بازگشت این عزیزان به وطن بر زیبایی این نمایشگاه افزود.

  تخفیفات ویژه اماکن ورزشی برای اعضای کتابخانه شهید مطهری

  در جهت جذب بیشتر و موثرتر اعضا به ویژه کودکان و نوجوانان و با پیگیری مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری، از این پس اعضای کتابخانه از تخفیف 50 درصدی جهت استفاده از استخر شنا برخوردار خواهند بود. 

  صغیر مسئول کتابخانه ضمن بیان این مطلب بیان داشت: طی جلسه ای که با امینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد؛ رئیس این اداره با پیشنهاد مسئول کتابخانه موافقت و به زودی اعضا با تخفیف ویژه از استخر شنا استفاده خواهند کرد. همچنین در راستای ایجاد روحیه نشاط در بین کتابداران، با درخواست مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری مبنی بر استفاده رایگان از استخر برای کتابداران مهیا و تعدادی بلیط رایگان تحویل کتابخانه عمومی شهید مطهری شد. 

  همچنین در راستای تعامل با سایر مجموعه های فرهنگی موثر و برگزاری جلساتی با مدیر بزرگترین شهربازی شهرستان، مسئولین این مجموعه با درخواست مسئول کتابخانه شهید مطهری جهت استفاده اعضای کتابخانه از تخفیف 50 درصدی موافقت و اعضای کتابخانه از این تخفیف بهرمند شدند. صغیر مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری ضمن تشکر از مسئولینی که همکاری داشتند؛ بیان داشت: بررسی و یافتن راهکارهایی در جهت جذب و استمرار اعضای کتابخانه به ویژه اعضای کودک و نوجوان، جزو برنامه هایی است که می تواند در گسترش فرهنگ کتابخوانی موثر باشد.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن