• امروز دوشنبه, 05 فروردين 1398 - Mon 03 25 2019
 • برگزاری چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان گناباد در سال 97

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان گناباد با حضور مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان   برگزار شد.

  مظلوم عنوان کرد: این جلسه با محوریت جشنواره رضوی و رف خوانی انجام گرفت. در ابتدا بعد از قرائت قرآن، از تمامی کتابداران بابت مشارکت در برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر و تشکر شد.

  رئیس اداره کتابخانه های شهرستان گناباد بیان کرد: در این نشست صمیمی، کتابداران به بیان مسائل اداری، فرهنگی و پرسنلی ، مشکلات و کمبودهای کتابخانه های شهرستان و مباحث مربوط به رف خوانی پرداختند. همچنین کتابداران نظرات و پیشنهادهایی را در جهت ارتقاو توسعه فرهنگی کتابخانه ها و برنامه های آتی کتابخانه، مشکلات و نواقص جشنواره و راهکارهایی برای اجرای بهتر جشنواره در سالهای آینده را بیان کردند در پایان پس از تجمیع،  نظرات مربوطه به تصویب و امضای حاضرین رسید.

  گفتنی است ،  این چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان گناباد در سال جاری است که در کتابخانه شهید ابدی و با حضور کتابداران، با هدف بررسی و رفع مشکلات کتابداران و کتابخانه شهرستان توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار می شود.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن