• امروز دوشنبه, 05 فروردين 1398 - Mon 03 25 2019
 • جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش کاخک شهرستان گناباد برگزار شد

   

   به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی گناباد، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش کاخک شهرستان گناباد به ریاست بخشدار و دیگر اعضای انجمن در محل کتابخانه عمومی شهید باهنر کاخک برگزار شد.

  احمد مظلوم رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در ابتدای این جلسه به معرفی هشتمین جشنواره کتابخوان رضوی و معرفی منابع این جشنواره پرداخت و از اعضای انجمن درخواست نمود جهت جلب مشارکت عمومی در این جشنواره باشکوه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

  حجازی بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش کاخک بیان داشت:فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید از دوران کودکی و نوجوانی نهادینه شود و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان باید کتابخانه عمومی شهید باهنر را که دارای 1500 متر زیربنا و دارای بخش های مختلف مثل سالن اجتماعات 220نفری و مخزن غنی شامل 25000 نسخه کتاب می باشد را به یک پاتوق فرهنگی تبدیل کند و از پتانسیل آموزش و پرورش جهت جذب دانش آموزان استفاده شود.

  ایشان در ادامه بیان داشت:ما در حال حاضر مشکل فقر فرهنگی داریم و باید ارتباط مردم با کتاب را تقویت کنیم و این جزء در همراهی تمامی دستگاههای فرهنگی بخصوص آموزش و پرورش میسر نمی باشد.

  در پایان نیز کتابهای هشتمین جشنواره کتابخوان رضوی جهت شرکت در مسابقه در اختیار اعضای انجمن قرار گرفت.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن