• امروز دوشنبه, 05 فروردين 1398 - Mon 03 25 2019
 • عطر بارگاه منور رضوی در فضای کتابخانه های گناباد

   

   به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد ، حضور خادمان بارگاه منور رضوی، برگزاری جلسه شورای اداری کتابخانه های شهرستان و همکاری کمیته امداد از جمله خبرهای کتابخانه های گناباد در هفته جاری بود.

   خادمان بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا(ع) با حضور در کتابخانه عمومی شهید مطهری در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.

  با دعوت مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری، خادمان حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) و سفیران بارگاه منور آن امام رئوف میهمان خادمان حوزه کتابخوانی و سفیران کتاب کتابخانه عمومی شهید مطهری شدند. 

  کاروان خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) در سفر یک روزه خود به شهرستان گناباد، در میان برنامه های معنوی خود به دعوت مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری حدود یک ساعت در کتابخانه حاضر و با استقبال و درخواست کتابداران و اعضای حاضر در کتابخانه  به مدح و منقبت امام رئوف پرداختند و اوقات معنوی خاصی را برای حاضران رقم زدند. 

  در ادامه کاروان خادمان با بسته های فرهنگی که متبرک به نام امام رضا(ع) شده بود، از مراجعه کنندگان پذیرایی و پرچم بارگاه ملکوتی را که همراه داشتند، جهت تیمن در میان حاضران حرکت دادند. 

  علیرضا صغیر مسئول کتابخانه ضمن تشکر از قبول دعوت و حضور آنها مراتب تقدیر مراجعین و اعضای حاضر را به آنان ابلاغ و پس از معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی، خواستار شرکت آنان در مسابقه کتابخوانی رضوی شد. 

  گفتنی است در پایان این مراسم معنوی که با شوق و علاقه مراجعین همراه شده بود و پس از پذیرایی، خادمان و سفیران بارگاه ملکوتی امام رئوف در مسابقه کتابخوانی رضوی شرکت کردند.

  همکاری کمیته امداد در برگزاری جشنواره

  در دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد و رئیس کمیته امداد امام خمینی و رابطین این اداره قول همکاری و مساعدت در برگزاری جشنواره رضوی داده شد.

  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با حضور در بین رابطین کمیته امداد امام خمینی در روستاهای شهرستان گناباد، گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد بیان نمود. مظلوم همچنین به معرفی هشتمین جشنواره رضوی و چگونگی شرکت در این جشنواره برای حاضرین پرداخت.

  در ادامه رئیس کمیته امداد امام خمینی، ضمن تشکر از اداره کتابخانه ها در همراهی با این اداره در انجام برنامه افطاری ماه مبارک رمضان و ترویج فرهنگ رضوی در بین مددجویان این اداره، قول مشارکت و همکاری در برگزاری هر چه باشکوهتر این جشنواره را داد. 

  وی همچنین هزینه اهدای جوایز به مددجویان تحت پوشش را تقبل نمودند.

  سومین جلسه شورای اداری کتابخانه های شهرستان

  سومین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی و مسئولین کتابخانه ها با موضوعیت جشنواره رضوی برگزار شد.

  مظلوم بیان کرد: سومین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور مسئولین و کتابداران کتابخانه در محل کتابخانه شهید ابدی با موضوع جشنواره رضوی برگزار شد.

  رئیس اداره کتابخانه ها، گزارشی از وضعیت برگزاری جشنواره رضوی در سطح استان، راه حل هایی برای مشارکت بیشتر مردم ، ابتکارات سایر شهرستان ها در اجرای جشنواره رضوی و ... را برای کتابداران بیان کرد.

  در ادامه کتابداران به بیان مشکلات ، کم و کاستی های جشنواره پرداختند و پیشنهاداتی در اجرای هر چه بهتر جشنواره بیان نمودند.

   

   

   

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن