• امروز دوشنبه, 05 فروردين 1398 - Mon 03 25 2019
 • گرامیداشت ایام دهه کرامت در کتابخانه های عمومی گناباد

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، با پیگیری و هماهنگی مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری،در روز میلاد حضرت معصومه (ع) و روز دختر، دخترانی از جنس فرشته میهمان کتابخانه عمومی شهید مطهری بودند. 

  دختران مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست"خانه ریحانه"شهرستان به کتابخانه دعوت شدند و برنامه اجرای شده برای کودکان، قصه گویی، پخش سرود، مسابقه نقاشی با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی بود. 

  در پایان بعد از پذیرایی از کودکان، هدایایی به  تمام آنان تقدیم شد. 

  همچنین در برنامه دیگری کتابداران کتابخانه های شهرستان در قالب سفیران کتاب، در" خانه حنانه" این مرکز که محل نگهداری نوجوانان و جوانان دختر می باشد، ضمن گرامیداشت دهه کرامت به این عزیزان، با معرفی و جمع خوانی دو کتاب سپیدی یک رویا و مسافر هشتم، جشنواره کتابخوانی رضوی را در بین دختران این مرکز اجرا و در پایان با هدایای فرهنگی از آنان تقدیر شد.

  صغیر مسئول کتابخانه، ضن تشکر از مدیر عامل و مسئول مرکز، و سرپرست کودکان خواستار توجه تمامی مراکز فرهنگی به این کودکان شد.

  برنامه های فرهنگی کتابخانه امام جعفر صادق (ع) به مناسبت روز دختر و روز عفاف و حجاب

  همچنین در برنامه دیگری، در روز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) ، نشست کتاب خوان روز "عفاف و حجاب" و جمع خوانی کتاب" دوستاره : قصه  هایی درباره حجاب" در جمع دختران کتابخانه امام جعفر صادق (ع) شهرستان گناباد برگزار و دختران با حجاب و قرآنی  و کتابخوان کتابخانه تقدیر شد.

  اسماعیلی بیان کرد: در نشست کتاب خوان کتابخانه ،کتب زیر توسط اعضا کتابخانه معرفی شد:

  چادری که جا نماند نوشته مصطفی فاروئی / معرفی شده توسط زهره حسن زاده

  حریم ریحانه نوشته نعیمه اسلاملو/ معرفی توسط نرگس زنگویی

  قصه های زینب نوشته مهری ماهوتی / معرفی توسط مهسا لطفی

  بانوی ملکوت نوشته مژگان شیخی/ معرفی توسط آرزو اسماعیلی

  دو ستاره : قصه هایی درباره حجاب نوشته مهری ماهوتی /فاطمه حسن زاده

  مسئول کتابخانه امام جعفر صادق (ع) عنوان کرد: همچنین کتاب " دوستاره " که داستان هایی با موضوع حجاب می باشد توسط کودکان جمع خوانی شد.

  وی افزود:در پایان مراسم ، ایزدی ، کتابدار کتابخانه امام جعفر صادق (ع ) با هدایایی از دختران نمونه و با حجاب کتابخانه با هدایایی تقدیر کرد.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن