• امروز دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - Mon 05 20 2019
 • خبرهایی از جشنواره رضوی در شهرستان گناباد (3):

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد و با همت مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری مسابقه نقاشی از کتب معرفی شده در جشنواره رضوی، بین کودکان شرکت کننده در جلسه قرائت قرآن امام صادق(ع)نوقاب گناباد، به اجرا درآمد.

   

  مسئول کتابخانه شهید ابدی با بیان این مطلب افزود : در  این برنامه و طبق هماهنگی های قبلی با هیات امنای مسجد جامع نوقاب گناباد و اعلام قبلی جهت شرکت کودکان و خانواده ها درمسابقه جشنواره رضوی ،مسئول کتابخانه در مراسم تلاوت قرآن مسجد حضور پیدا کرده و به برگزار ی مسابقه نقاشی جشنواره رضوی پرداخت.

   

  در ابتدای برنامه قصه گویی و شعر خوانی از کتب "مژده گل" و "مهمان خراسان" توسط مسئول کتابخانه برای کودکان به اجرا درآمد و سپس کودکان  به کشیدن نقاشی از داستان های گفته شده پرداختند.

   

  گفتنی است امام جمعه شهرستان ،حضرت حجت الاسلام صادقی نسب و جناب آقای رازی مسئول امور مساجد شهرستان نیز از این برنامه بازدید به عمل آوردند.

   

  در این بازدید امام جمعه شهرستان با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ و سیره ائمه  بیان نمود: یکی از تاثیرگذارترین شیوه های ترویج خصوصاً در بین قشر کودک و نوجوان استفاده از بستر کتاب و کتابخوانی است و  خواستار تلاش و جدیت بیشتردر این راستا از کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان و سایر دستگاه های مربوطه شد.

   

  در پایان مراسم کودکان در حضور امام جمعه محترم شهرستان ، به معرفی کتاب و شعرخوانی دو کتاب منتخب جشنواره رضوی پرداختند و جوایزی نیز از ایشان دریافت نمودند.

   

   

   

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن