• امروز دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - Mon 05 20 2019
 • برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب

   به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد سومین نشست کتابخوان کتابخانه ای در سال جاری در کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب برگزار شد. در این نشست که با حضور پرشور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه برپاشد 6 کتاب معرفی شد.

  زینب فاتح (عضو کتابخانه) کتاب "گرگم و گله می برم" نوشته افسانه شعبان نژاد از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را معرفی کرد. این کتاب که دربردارنده شعر, بازی و نمایش برای کودکان است برای گروه سنی "ب" نوشته شده است.

  پارسا مطلبی (عضو کتابخانه) کتاب "فرانکلین و رعد و برق" نوشته پالت بورژوا ترجمه شهره هاشمی از انتشارات آبادیران را معرفی کرد. این کتاب که برای گروه سنی "ب" نوشته شده داستانی است از زبان بچه لاک پشتی به نام فرانکلین که از رعد و برق می ترسد.

  نرگس سبزه (عضو کتابخانه) کتاب "فرانکلین به بیمارستان می رود" نوشته پالت بورژوا ترجمه شهره هاشمی از انتشارات آبادیران را معرفی کرد. این اثر نیز که برای گروه سنی "ب"نوشته شده داستان فرانکلین لاک پشت است که در اثر یک حادثه راهی بیمارستان می شود.

  درسا مطلبی (عضو کتابخانه) کتاب "قصه پیتر خرگوشه" نوشته بئاتریکس پاتر ترجمه پروانه عروج نیا از انتشارات نشر ماهی را معرفی کرد. این کتاب که برای گروه سنی "ب" نوشته شده داستان بچه خرگوش بازیگوشی است که در اثر شیطنت برایش اتفاقاتی می افتد.

  فاطمه ابراهیمی (عضو کتابخانه) کتاب "خواهران تاریک" نوشته مهدی رجبی از انتشارات افق را معرفی کرد. این کتاب که یک رمان نوجوان است  درباره پسری نوجوان و مشکلات او در دوران بلوغ است

  کیمیا سعیدی فر (عضو کتابخانه) کتاب " قصه های پندآموز کهن" نوشته زینب علیزاده لوشابی از انتشارات یقظه با همکاری نشر براق را معرفی کرد. این کتاب دربردارنده داستانهای پندآموز برای گروه سنی "ج" می باشد.

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن