• امروز دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - Mon 05 20 2019
 • برگزاری نشست کتابخوان در کتابخانه عمومی حاج عبدالهی

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد دومین نشست کتابخوان کتابخانه ای در سال 1397 در بخش کودک کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب و با حضور اعضای کودک برپا شد.

  فاطمه عجم زیبد مسئول کتابخانه کتاب "یک سیب شیرین" نوشته غلامرضا بکتاش از انتشارات سوره مهر که از مجموعه کتابهای معرفی شده در طرح کتابخوان خرداد ماه 1397 بود را معرفی کرد. این کتاب که دربردارنده 13 شعر کودکانه می باشد برای گروه سنی "الف" نوشته شده است.

  فرزانه سبزیان (عضو کتابخانه) کتاب "پیرزنی که از دیو خطرناک تر بود" نوشته فریبا کلهر از انتشارات نشر حنانه را معرفی نمود. این کتاب که از سری قصه های یک دقیقه ای برای کودکان می باشد دربردارنده داستانهای کوتاه مناسب گروه سنی "ب" می باشد.

  نرگس سبزه (عضو کتابخانه) کتاب "کلاغ و قابیل" نوشته علی باباجانی از انتشارات براق را معرفی نمود. این کتاب که از مجموعه قصه های حیوانات در قرآن می باشد به بیان داستان هابیل و قابیل با بیانی شیوا و تصویرگری زیبا برای گروه سنی "ب" می پردازد.

  پریا حیدری (عضو کتابخانه) کتاب "فرانکلین گم می شود" نوشته پالت بورژوا ترجمه شهره هاشمی از انتشارات آبادیران را معرفی نمود. این کتاب دربردارنده داستان های تخیلی از زبان حیوانات می باشد که برای گروه سنی "ب" مناسب می باشد.

  مبینا امانی (عضو کتابخانه) کتاب "اخلاق خوب" نوشته ژولیت گارشه دجز و ترجمه برزو سریزدی از انتشارات کتابهای دانه را معرفی نمود. این کتاب که از مجموعه مهارتهای زندگی برای کودکان می باشد کودکان را در گرفتن تصمیم های درست راهنمایی کرده و برای گروه سنی "ج" مناسب می باشد.

  ستایش احمدی فر (عضو کتابخانه) کتاب قصه های من و بابام جلد سوم نوشته اریش ازر ترجمه ایرج جهانشاهی از انتشارات فاطمی و واژه را معرفی کرد. این کتاب که دربردارنده داستانهای اجتماعی آموزنده می باشد برای گروه سنی "ج" مناسب می باشد.

  آرزو ودیعی (عضو کتابخانه) کتاب قصه های من و بابام جلد دوم نوشته اریش ازر ترجمه ایرج جهانشاهی از انتشارات فاطمی و واژه را معرفی کرد. این کتاب که دربردارنده داستانهای اجتماعی آموزنده مناسب برای گروه سنی "ج" می باشد به بیان اتفاقاتی شیرین میان پسر و پدری می پردازد که هر ماجرای آن خود بیانگر قصه کوتاهی است.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن