• امروز دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - Mon 05 20 2019
 • برنامه های گرامیداشت سوم خرداد روز فتح خرمشهر در کتابخانه شهید مطهری گناباد

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی گناباد به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری با حضور در کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران با دو تن از فرماندهان آن روزگار دیدار و پیشاپیش سالروز این حماسه بزرگ را به آنها تبریک گفت.

  علیرضا صغیر ضمن عرض خداقوت و تقدیر از جانفشانی آنها متذکر شد که اگر رشادتهای آنان نبود؛ امروز امنیت و آرامش نیز بر فضای کشور حاکم نبود. سپس یادگاران حماسه ساز سوم خرداد اندکی از آن دوران و مشقتهایی که متحمل شده بودند را بیان کردند. در ادامه صغیر مسئول کتابخانه خدمات و برنامه های کتابخانه را برای آنها تشریح کرد و ضمن دعوت از آنها جهت حضور در کتابخانه و بازگویی روایت حماسه سوم خرداد برای اعضا، خواستار حضور پیوسته آنها در کتابخانه و گذراندن اوقات فراغتشان با کتاب شد.

  صغیر بیان داشت: کتابخانه می تواند خدمات فرهنگی متنوعی به حدود 80 خانواده حماسه ساز زیر مجموعه این کانون ارائه دهد. رئیس کانون بازنشستگان نیز اظهار داشت : از این پس برنامه های مشترکی با همکاری هم برگزار خواهیم کرد.

  عبدالهیان ادامه داد: چند نفر از حماسه سازان آن روزگار جهت روایت حماسه سوم خرداد در کتابخانه حضور خواهند یافت؛ همچنین بستری مناسب جهت حضور بازنشسته ها و خانواده هایشان جهت بهره بردن از خدمات کتابخانه آماده می کنیم.

  گفتنی است، در پایان مسئول کتابخانه شهید مطهری با اهدای کتاب و نشریه به این مرکز از زحمات آنها قدردانی کرد.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن