• امروز دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - Mon 05 20 2019
 • اجرای برنامه های فرهنگی متنوع در بخش کودک کتابخانه امام جعفر صادق (ع) گناباد

  به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی گناباد، اجرای برنامه های فرهنگی با حضور اعضا کودک کتابخانه انجام شد. مسئول کتابخانه عنوان کرد: در زمان حضور بچه ها در کتابخانه، فعالیتهای متنوعی در  بخش کودک کتابخانه مثل قصه گویی، جمع خوانی، بازی های فکری، نقاشی و ... انجام می گیرد.

  اسماعیلی بیان کرد: با ارسال بسته ویژه اسباب بازی به کتابخانه های منتخب، بچه ها استقبال زیادی به این وسایل نشان می دهند. به همین منظور سعی کردیم با هدف انس بیشتر بچه ها به کتاب و کتابخانه،  از آنها بخواهیم بخش کودک کتابخانه را مثل اتاق خود در نظر بگیرند و هر ایده ای دارند، اجرا کنند. بچه ها با کاردستی ، نقاشی و بادکنک بخش کودک را تزیین کرده و  با انجام بازی های فکری از حضور در بخش کودک کتابخانه  لذت برده و با عروسک های دستی و انگشتی کتاب های داستان را به صورت نمایشی برای دوستانشان نمایش می دهند. همچنین با بازی با عروسک سارا و لباس های محلی این عروسک با لباس های محلی اقوام مختلف ایرانی آشنا می شوند.خردسالان از روی کتابها نقاشی تهیه می کنند و بچه ها چیدمان کتب و وسایل بخش کودک را تغییر می دهند.

  وی در پایان گفت: سعی می شود کتابخوان کودک هر ماه نیز به صورت برنامه خاص برای بچه ها معرفی و دانش آموزان  با کتاب کتابخوان ماه آشنا شوند. دراین ماه کتاب " داستان های موموشی" کتابخوان اردیبهشت ماه معرفی و توسط کودکان جمع خوانی شد.

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن