• امروز پنج شنبه, 02 اسفند 1397 - Thu 02 21 2019
 • تقدیر از معلم مروج فرهنگ مطالعه و خواندن

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد،همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم از زحمات معلمی که برای شاگردانش مروج خواندن شد و شوق و ذوق مطالعه را در وجود آنها نهادینه ساخت، تقدیر شد.

  مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری گناباد گفت: سعید محمدیان دلویی، آموزگار پایه سوم ابتدایی مدرسه شهید روشناوندی مقدم روستای نوده پشنگ، که علیرغم فاصله زیاد مدرسه اش از مرکز شهر و کتابخانه های عمومی و تدریس در روستا، کتابخانه را به روستا برد تا شاید بتواند سهم کوچکی در التیام محرومیت و عدم دسترسی شاگردانش به کتاب و کتابخانه داشته باشد.

  اسما قلی زاده ادامه داد: محمدیان بیش از ده سال است که عضو کتابخانه عمومی است و تا به حال موفق به مطالعه بیش ازچهارصد کتاب شده است و با علاقه زیاد به کتاب و کتابخوانی، همواره دغدغه کتاب خوان نمودن کودکان و نوجوانان را به عنوان یک آرزو در ذهن داشته است، تا اینکه در سال 1392 استخدام آموزش و پرورش می شود و مجرایی برای تحقق این آرزویش می یابد و از همان ابتدای کار تصمیم می گیرد که در زمینه ترویج فرهنگ مطالعه در بین دانش آموزانش پیشگام باشد.

  وی ادامه داد: عضویت تمامی دانش آموزان کلاسش در کتابخانه شهید ابدی شهری، مراجعه هرروزه به کتابخانه و برگزاری برنامه های مختلف کتابخوانی از جمله برگزاری نشست کتاب خوان، برگزاری مسابقات کتابخوانی، معرفی کتاب در مراسم صیحگاهی از جمله فعالیتهای مشترک وی با کتابخانه شهید ابدی است.

  قلی زاده ادامه داد: از آخرین اقدام خلاقانه وی هم می توان به راه اندازی کتابخانه کوچک در مدرسه با همکاری مدیر مدرسه نام برد.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن