• امروز پنج شنبه, 02 اسفند 1397 - Thu 02 21 2019
 • برگزاری مراسم فرهنگی به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت (عج) و روز معلم

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی گناباد، به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت قائم(عج) و همزمان شدن آن با روز معلم کتابخانه عمومی شهید مطهری با انجام برنامه هایی متناسب با این ایام به استقبال روزهای مبارک رفت. مهمترین اقداماتی که صورت گرفت بدین شرح بود:

  کتابخانه آذین بندی و با شربت و شیرینی از اعضا و مراجعین پذیرایی شد.

  از خانواده مرحوم حسن عالی معلم فقید و پرتلاش شهرستان که رابطه ای خوب با کتابخانه داشتند و امسال در جمع معلمان نیستند؛ دعوت و یادشان گرامی داشته شد.

  از معلمانی که در طول سال با کتابخانه ارتباط مداوم داشتند و در مراسم مختلف کتابخانه همراهی می کردند با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

  با دعوت از مدرسه شهید مقیمیان ضمن بازدید آنها از کتابخانه برای دانش آموزان کارگاه قصه گویی برگزار و به پنج نفر از برترینها جایزه اهدا شد.

  مسابقه ای با عنوان (نامه ای به امام زمان) برگزار گردید.

   نمایشگاه کتابی به مناسبت این ایام در کتابخانه برگزار شد.

  از دیگر برنامه هایی که انجام گرفت؛ برگزاری کارگاهی با موضوع (فضای مجازی) بود که با دعوت از استاد نیک روش استاد دانشگاه و عضو فعال کتابخانه که جزو کسانی هستند که هم کتب بسیاری را به کتابخانه اهدا نموده اند و هم در برنامه های فرهنگی کتابخانه مشاوره و هم فکری دارند.

  صغیر مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری ضمن تبریک این ایام مبارک، ارج نهادن به مقام والای معلم را وظیفه هر انسانی دانست و تقارن آن با میلاد نور و رحمت را اسباب تقدس بیشتر آن برشمرد.

   

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن