• امروز دوشنبه, 05 فروردين 1398 - Mon 03 25 2019
 • برنامه های فرهنگی در کتابخانه شهید ابدی شهری گناباد در اولین هفته اردیبهشت ماه

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد و با همت و پیگری های مسئول کتابخانه شهید ابدی شهری  برنامه های مختلف فرهنگی در هفته گذشته در کتابخانه برگزار گردید.

  مسئول کتابخانه بیان کرد: برگزاری نشست مدرسه ای،برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع سلامت در هفته سلامت،و  بازدید مدرسه روستای چاه شورک ازکتابخانه از برنامه هایی بود که در هفته اول اردیبهشت ماه به اجرا درآمد.

  قلی زاده ادامه داد: برگزاری نشست مدرسه ای در مدرسه نواندیش ازدیگر برنامه های ارائه شده در این هفته بود  که حدود 50 نفر از دانش آموزان مدرسه حضور داشتند . کتب معرفی شده شامل:

  " فرانکلین در تاریکی" نوشته پالت بورژوا/ارایه توسط امیرعلی مصدقی (دانش آموز و عضو کتابخانه)

  "پرنده آرزو"نوشته مسلم ناصری/ارایه توسط محمد مهدی پیرزاده(دانش آموز و عضو کتابخانه)

  "شنگال"نوشته کیومکلیر/ ارایه توسط ابوالفضل عطایی(دانش آموز و عضو کتابخانه)

  "روباه و پلنگ مغرور" نوشته مسلم ناصری/ ارایه توسط امیرمحمد فیروزی(دانش آموز و عضو کتابخانه)

  وی افزود: حدود 20 نفر از دانش آموزان  مدرسه روستای چاه شورک از کتابخانه  بازدید نمودند و با بخش های مختلف کتابخانه آشنا شدند. گفتنی است که مسئول کتابخانه در حین این بازدید توضیحاتی رو در باب  کتابخانه های عمومی، شیوه های عضویت ، قسمت های مختلف کتابخانه و خدمات و برنامه های جانبی کتابخانه بیان نمود.

   

  همچنین دانش آموزان از نمایشگاه کتابی که  به مناسبت هفته سلامت و با همین موضوع برگزار شده،  بازدید کردند. گفتنی است این نمایشگاه با حدود 40 عنوان کتاب از 2 تا 9 اردیبهشت ماه جهت بازدید علاقه مندان در کتابخانه شهید ابدی ، دایر می باشد.


  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن