• امروز دوشنبه, 05 فروردين 1398 - Mon 03 25 2019
 • برنامه های فرهنگی متنوع به مناسبت دهه فجر توسط کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع)

   

  به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی گناباد، برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) گناباد برگزار شد. اسماعیلی بیان کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر برنامه های متنوعی مثل جمع خوانی، معرفی کتاب، رنگ آمیزی، نقاشی،نشست کتابخوان و ... در این دهه در کتابخانه برپا گردید.

  مسئول کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) بیان کرد:  تزیین کتابخانه به همین مناسبت، نمایشگاه کتاب با موضوع دهه فجر، نمایشگاه پوستر بهائیان در دربار پهلوی، معرفی کتابهای مربوط به دهه فجر در جشن دهه فجر در مدارس، نشست کتابخوان دهه فجر، روایتگری انقلاب، جشن انقلاب برای اعضا کودک کتابخانه، پیاده روی اعضا بر سر قبور مطهر شهدا منطقه به همراه جشن بادبادکها از جمله برنامه های برگزار شده در این ایام است که به همت کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) با همکاری مدرسه هاجر ، مدرسه شهید مقیمی، پایگاه بسیج و ... انجام گرفت.

  اسماعیلی اضافه کرد: با توجه به اینکه دانش آموزان به عنوان نوه های انقلاب به حساب می آیند که پیروزی انقلاب و تلاش و همدلی مردم برای رسیدن به این پیروزی را به چشم ندیدند، برپا کردن برنامه های فرهنگی برای این نسل از انقلاب باعث آشنایی بیشتر آنها با انقلاب شکوهمند اسلامی و مجاهدت های مردم میهن عزیزشان ایران می شود.

  در همین راستا، رنگ آمیزی پرچم انقلاب و آشنایی با مفهوم و معنای رنگهای پرچم از برنامه های خلاقانه کتابخانه امام جعفر صادق (ع) برای اعضای شرکت کننده در جشن انقلاب بود. همچنین اعضا داستان ها و خاطرات انقلاب را با روایتگری جانباز سرافراز آقای قاسمیان شنیدند. و با نقاشی و رنگ آمیزی با موضوع دهه فجر آنچه از این دوران شکوهمند یاد گرفتند، به تصویر کشیدند.

  همچنین دانش آموزان با معرفی کتابهای زیر در زمینه انقلاب برای دوستانشان در نشست کتابخوان شرکت کردند:

  "در طلوع آزادی" نوشته  حمیدرضا شاه آبادی/ ارائه توسط مهلا  روغنی

  "رازهای روزهای بهاری " نویسنده مرضیه زمانپور/ ارائه توسط سارا حسنی

  "شکوفه های لبخند"    نوشته امیرحسین زمانپور/ ارائه توسط غزل فروزنده

  "امام آمد" نوشته حمیدرضا شاه آبادی/ ارائه توسط فاطمه نجف زاده

  "شاه رفت" نوشته حمیدرضا شاه آبادی/ ارائه توسط مبینا خساره

  "مسابقه غارتگری" نوشته محمود حکیمی/ ارائه توسط ملیحه خاکستانی


  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن